© 2019 by Consultify. Website created by Anna Broling

Meet The Team

Freddy E Kallmeby

  • Grey LinkedIn Icon

Rasmus Kallmeby

Försäljningschef

073-815 95 90

rasmus.kallmeby@consultify.se

  • Grey LinkedIn Icon

David Kallmeby

Rekryteringchef

070-918 81 70

david.kallmeby@consultify.se

  • Grey LinkedIn Icon

Patrik Gunnarsson

Distriksansvarig Kalmar/Växjö

072-164 64 61

patrik.gunnarsson@consultify.se

  • Grey LinkedIn Icon

Maryna Buglak

Ekonomi

073-303 33 35

maryna.buglak@consultify.se

  • Grey LinkedIn Icon

Martin E Åhlund

Ekonomi & IT

072-368 96 26

martin.ahlund@consultify.se

  • Grey LinkedIn Icon

Danny Hamren

Rekrytering

076-304 25 55

danny.hamren@consultify.se

  • Grey LinkedIn Icon

Jakob Ljunggren

Innesäljare

070-912 81 56

jakob.ljunggren@consultfy.se

  • Grey LinkedIn Icon

Simon Karlsson

Ansvarig Homeservice

010-2071107

homeservice@consultify.se

  • Grey LinkedIn Icon

Consultify jobbar enbart med ungdomar mellan 18 och 30 år. Vi brinner för att skapa jobb åt ungdomar som är alldeles för bra för att vara arbetssökande eller som vill hitta rätt i sina yrkeskarriärer. På Consultify värderas det högt att våga drömma stort om sig själv och andra. Vi skall bli Nordens största service- och personalförmedlingsföretag för ungdomar. 

Huvudkontor

Bredbandet 1
392 30 Kalmar
Tel: 010-2071107

Campus Gräsvik 4
371 75 Karlskrona
Tel: 073-815 95 90

Framtidsvägen 12 A
352 57 Växjö
Tel: 0721-646461

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon